Kim jesteśmy

Jesteśmy ludźmi z pasją, pomysłami i możliwościami. Naszym celem jest stworzenie przedszkola, o którym dzieci będą pamiętać przez długie lata.

Dzieciństwo to najpiękniejszy okres w naszym życiu. To bajkowy czas, w którym młody człowiek odkrywa świat, zaczyna zadawać wiele pytań, fascynuje się otaczającą rzeczywistością. Wiemy jak ważne są pierwsze lata życia, dlatego staramy się poprzez naszą pracę zrobić wszystko, by zapewnić dziecku prawidłowy rozwój.

Jesteśmy po to, by stworzyć idealne warunki dla rozwoju poznawczego, społecznego, emocjonalnego i fizycznego dzieci w wieku 1 – 6 lat. Mając na uwadze potrzeby i możliwości dziecka umożliwiamy mu ich realizację poprzez odpowiednio dobrane działania edukacyjno -wychowawcze.1

„W żadnym innym okresie życia poza dzieciństwem człowiek nie poznaje szybciej i zachłanniej, w żadnym nie wzrasta intensywniej w sensie dzielenia się obowiązkami i działaniami. Dziecko ma chęć i możliwości robić coś we współpracy z innymi, współdziałać z innymi dziećmi w celach konstruowania i planowania oraz pragnie czerpać jak najwięcej od nauczycieli i gorliwie naśladować idealne wzory”
(Erich Erickson).

Mamy ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi na różnych poziomach wiekowych. Na rynku edukacyjnym istniejemy już od 2011 roku.

Placówki nasze: Żłobek i Przedszkole są zarejestrowane w Gminie Kołbaskowo i podlegają ciągłemu nadzorowi Państwowej Inspekcji Sanitarnej w Policach. 

 

Poniżej dokumenty potwierdzające rejestrację placówek.