Dokumenty

Nasza placówka to Przedszkole Niepubliczne położone w Przecławiu, w sąsiedztwie szkoły podstawowej, wśród nowoczesnego osiedla.
Ta nowocześnie urządzona placówka o bardzo wysokim standardzie została wybudowana na potrzeby najmłodszych mieszkańców Przecławia, Kołbaskowa, Szczecina i okolic.
Budynek o powierzchni użytkowej 1000 m.kw. składa się z parteru i piętra z bezpiecznym przystosowanym dla dzieci wejściem do placówki, miejscami parkingowymi i ogrodem. Przedszkole nasze spełnia wszystkie wymogi postawione przez Unię Europejską gwarantujące warunki bezpieczne i higieniczne dla dzieci:
wymaganą wysokość sal
odpowiednią szerokość drzwi
przystosowane schody i przejścia
materiały antypoślizgowe na schodach
doskonałe zabezpieczenie ppoż.
system bezpieczeństwa -monitoring
odpowiednią ilość sanitariatów

Przedszkole posiada:
dużą szatnię dla dzieci
sześć przestronnych, kolorowych sal dydaktycznych ( w tym jedną wyposażoną w pomoce do zabaw i zajęć Montessori oraz SI )
łazienki w każdej sali oraz brodzik przystosowany do potrzeb dziecka
salę gimnastyczną
bogato wyposażoną salę multimedialno – językową
kamery wideo na terenie placówki
pomieszczenia socjalne
windę
ogród wyposażony w sprzęt sportowo – rekreacyjny, wraz z ogródkiem warzywno-kwiatowym
kuchnię z własnym zapleczem kuchennym o najnowocześniejszych parametrach wydajnościowych, spełniających wszystkie wymagania sanitarno- epidemiologiczne oraz bhp.
wykorzystywany przez nas w przedszkolu system monitoringu działa 24 godziny na dobę w oparciu o profesjonalne systemy alarmowe i wyspecjalizowane grupy interwencyjne.

Na wszystkie przedmioty znajdujące się na terenie placówki i ogrodu posiadamy atesty oraz certyfikaty.