Zebranie z Rodzicami dzieci nowo przyjętych dotyczące ?Adaptacji dziecka do warunków przedszkolnych?

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców dzieci nowo przyjętych do naszej placówki na rok szkolny 2021/22 na zebranie, które odbędzie się 31.08.2021r. (wtorek) o godz. 16.00 na sali gimnastycznej (I piętro).

Zebranie poprowadzi dyrektor przedszkola i żłobka – mgr Joanna Macuk.

Tematami zebrania będą: „Organizacja pracy placówki, ze szczególnym uwzględnieniem najmłodszych grup” oraz „Adaptacja dziecka do nowych warunków przedszkolnych wspólną troską i celem rodziców i przedszkola”.

Na spotkanie przychodzi tylko 1 rodzic dziecka nowo zapisanego do przedszkola lub żłobka „Wyspa Malucha”.

Rodzice naszych absolwentów lub rodzeństwa uczęszczającego do placówki,  nie muszą przychodzić na zebranie.

Na zebranie zapraszamy bez dzieci.