Adaptacja – list do rodziców

Przecław, 20.08.2021

Szanowni Państwo.

Przypominamy, iż od 25.08.2021 r. (środa) do 31.08.2021 (wtorek) w naszym żłobku oraz najmłodszej grupie przedszkolnej rozpocznie się „Tydzień adaptacyjny”.

Adaptację rozpoczną przede wszystkim nowe dzieci, które po raz pierwszy przyjdą do naszej placówki, natomiast pozostałe dzieci będące obecnie w naszej placówce, również będą uczestniczyły w zajęciach adaptacyjnych.

W związku z tym nastąpią pewne zmiany: od poniedziałku wszystkie dzieci będą w swoich nowych salach („Delfinki” przechodzą do „Misiów”, „Misie” do „Małpek”, itd.). Do „Delfinków” przyjdą nowe dzieci.

Dzieci nowo przyjęte będą mogły przyjść z jednym opiekunem, natomiast rodzice naszych „starych Delfinków” mogą uczestniczyć w adaptacji, na którą serdecznie zapraszamy, ale nie muszą. Jeżeli uznacie Państwo, że zmiana będzie na tyle trudna, że chcielibyście w niej uczestniczyć, zapraszamy.

Zajęcia będą trwały od 9.00 do 11.00, od środy 25.08 do wtorku 31.08.2021.

Po zajęciach nowe dzieci wraz z rodzicami wracają do domków, a nasze maluchy zostają pod opieką swoich dotychczasowych opiekunów.

W grupie „Delfinki” adaptację poprowadzą: p. Marzenka W., p. Agnieszka K., p. Kasia Ch.

W grupie „Misie” adaptacje poprowadzą: p. Ewa G.,  p. Martynka Ł., p. Kinga K.

W grupie „Małpki” adaptację poprowadzą: p. Ola H. i p. Karolina K.

Plan zajęć adaptacyjnych znajdziecie Państwo na naszej stronie i na tablicy ogłoszeń.

Joanna Macuk – Dyrektor Przedszkola I Żłobka „Wyspa Malucha”