Zadania i zabawy dla Malucha i Starszaka ? komunikat dla Dzieci

Kochane dzieci.

Chwilowo sytuacja wymaga, abyśmy zostali w domach. My jak najbardziej popieramy akcję #zostańwdomu. Wykorzystajmy ją na wspólne, kreatywne spędzanie czasu i pielęgnację relacji.

Wasze ciocie postanowiły nie dać Wam o sobie zapomnieć.W związku z tym ruszamy z akcją “Zadania i zabawy dla Malucha i Starszaka”. Codziennie na specjalnie stworzonej dla Was stronie (informacja poniżej, pod nazwami Waszych grup) znajdziecie propozycję zabaw i zadań do wykonania. Poproście rodzica, aby pomógł Wam w ich realizacji! Znajdziecie tu aktualne tematy zajęć, opowiadania, wierszyki, karty pracy, propozycje ciekawych zabaw plastycznych, ruchowych, filmiki, piosenki i wiele, wiele innych ciekawych rzeczy. Ustalcie z rodzicami PLAN DNIA i wygospodarujcie w nim czas na nasze propozycje. Zdjęcia wykonanych zadań są BARDZO MILE WIDZIANE !!! Zostańmy w kontakcie. Bawmy się razem. Już niedługo znów się zobaczymy. Bardzo za Wami tęsknimy.

Wasze ciocie.

Grupa Delfinki i Misie