UWAGA! Zmiana terminu zebrania z Rodzicami dzieci nowo przyjętych dotyczące “Adaptacji dziecka do warunków przedszkolnych”

Szanowni Państwo.

W związku z czasową nieobecnością Dyrektora placówki mgr Joanny Macuk, zebranie dla rodziców dzieci nowo przyjętych do placówki odbędzie się w ostatnim tygodniu sierpnia. Dokładny termin zostanie podany w późniejszym czasie.

Tematami zebrania będą: “Organizacja pracy placówki, ze szczególnym uwzględnieniem najmłodszych grup” oraz “Adaptacja dziecka do nowych warunków przedszkolnych wspólną troską i celem rodziców i przedszkola”.

Na spotkanie przychodzi tylko 1 rodzic dziecka nowo zapisanego do przedszkola lub żłobka „Wyspa Malucha”.

Rodzice naszych absolwentów lub rodzeństwa uczęszczającego do placówki,  nie muszą przychodzić na zebranie.

Na zebranie zapraszamy bez dzieci.cz