Nowości i komunikaty

02-07-2018

Wakacje na Wyspie Malucha

TYDZIEŃ 1 BAJKOWY (02.07-06.07): Bawimy się bajkowo i kolorowo – w pierwszym wakacyjnym tygodniu odwiedzi nasze przedszkole niezwykły gość – słoń w kratkę o imieniu Elmer. Dzieci nie tylko osobiście poznają tą niezwykłą bajkową postać, ale też będą słuchać opowieści o Elmerze oraz Postarają się pięknie namalować Elmera farbami. Będziemy też przebierać się w bajkowe stroje i występować dla kolegów, a w czwartek odwiedzą nas aktorzy z przedstawieniem pt. „7 dni dookoła bajek”.

TYDZIEŃ 2 SPORTOWY (09.07-13.07): Niech każdy się dowie, że sport to zdrowie!- podczas tygodnia sportowego będziemy brać udział w grach i zabawach sportowych; urządzimy wyścigi z torem przeszkód oraz podchody, pójdziemy poćwiczyć na siłownię, a w czwartek dzieci wezmą udział w zabawach prowadzonych przez trenerów „Przedszkoliady.pl”.

TYDZIEŃ 3 MORSKI (16.07-20.07): Dalekie podróże małe i duże – w trzecim tygodniu wakacji będziemy tworzyć morskie obrazy, bawić się wodą, poznawać morskie stworzenia i rośliny oraz weźmiemy udział w prawdziwym CHRZCIE MORSKIM z Neptunem i jego świtą. W środę odwiedzi nas tata Ali z „Tygrysków” i opowie nam o prawdziwym żeglowaniu. W tym tygodniu gościć będziemy również studentkę z Turcji, która opowie nam o swoim kraju.

PRZERWA WAKACYJNA (23.07- 03.08)

ŻYCZYMY UDANEGO WYPOCZYNKU!!!

TYDZIEŃ 4 WYCIECZKA PO ŚWIECIE (06.08-10.08): Każdy dzień to inny kraj – w tym tygodniu poznamy takie kraje jak Włochy, Francja, USA, Grecja, Polska). Dowiemy się różnych ciekawostek związanych z tymi krajami, będziemy poznawać muzykę, sztukę i kuchnię charakterystyczna dla każdego z krajów. Nauczymy się lepić pierogi, zrobimy pizzę, sałatkę grecką i pysznego, zdrowego hamburgera.

TYDZIEŃ 5 KULINARNY (13.08-17.08): Kuchenne rewolucje! ten tydzień zapowiada się smakowicie: będziemy sami przygotowywać lemoniadę, sami upieczemy gofry i muffinki. Poznamy tajniki kuchni i pracy kucharza.

TYDZIEŃ 6 MUZYCZNO - TANECZNY (20.08-24.08): W wakacje tańczymy i dobrze się bawimy– w ostatnim tygodniu wakacji nauczymy się kroków samby, rumby, cha-cha (czaczy) i hip-hopu, aby następnie wziąć udział w „Minionkowej” dyskotece z Panem Marcelem.

TYDZIEŃ 7 ADAPTACYJNY (27.08-31.08)– przyjdą do nas nowe dzieci do grup I i II i dla nich rozpocznie się TYDZIEŃ ADAPTACYJNY.

ŻYCZYMY WSPANIAŁEJ ZABAWY Z „WYSPĄ MALUCHA”!

« wróć